Packers, Vikingové, NFC North, NFL
Brad Rempel-USA TODAY Sports

sezóna NFL je konečně na nás po mnoha měsících a určité nejistotě kolem COVID-19. Matchup, který bude mít pozornost mnoha v týdnu 1 bude NFC Severní rivalita s Green Bay Packers převzetí Minnesota Vikings.

v minulé sezóně se Packers podařilo vyhrát oba zápasy proti Vikingům a to hrálo klíčovou roli v tom, že Green Bay vyhrál NFC North. Nakonec zveřejnili rekord 13-3 a podařilo se jim dosáhnout hry NFC Championship.

první zápas byl 21-16 vítězství Packers v Září. 15. Green Bay se dostal do horkého startu, když nastřílel 14 bodů v řadě a poté vytvořil poločasové vedení 21: 10. Vikingové se ve druhé polovině nedokázali dostatečně ofenzivně zahřát a prohráli, přestože Packers nezískali žádné další body.

příště Vikingové čelili Packers byl v prosinci. 23 a začalo to jako bližší výlet. První čtvrtina skončila nerozhodně 3: 3 a Minnesota dokonce v poločase zvýšila na 10: 9. Nicméně, Green Bay pokračoval skóre 14 nezodpovězených bodů uzavřít hru na cestě k vítězství 23-10.

pro Packers i Vikingy existuje velmi reálná šance, že se každý může ucházet o titul NFC North. O výsledku se nerozhodne Tento týden 1 zápas, ale to neznamená, že to nebude zásadním ovlivňujícím faktorem na celkovou situaci.

s tím se podívejme na pět odvážných předpovědí pro Green Bay Packers vs. Minnesota Vikings v týdnu 1 sezóny 2020.